www.cvonline.hu

CNC megmunkáló központ kezelő

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1001694

munkatársakat.
Feladatok:

  • előforgácsolás (gyökök, illesztések)
  • készre forgácsolás (tűrt méretek)
  • befogási terv nélküli munkadarabok felfogása, elkészítése művezetői segédlettel
  • egyedi munkadarabok készítése során felmerülő problémák önálló, vagy technológusi segítséggel való megoldása

Elvárások:
  • műszaki rajz olvasása, értelmezése készség szinten
  • NCT vezérlés ismerete
  • forgácsoló szerszámok összeállítása bemérő készülékben
  • önálló munkavégzésre hajlandóság (betanulás után)
  • egyetemes forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás, horizontális fúró-marómű)
  • rálátás fémipar egyéb területeire (hegesztett lakatos szerkezetek)
  • több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat.

  • Amennyiben megfelel megbízónk elvárásainak, úgy kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Kunszentmárton