www.cvonline.hu

CNC MEGMUNKÁLÓ - FORGÁCSOLÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1038003

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • CNC megmunkáló gépeken való önálló munkavégzés
  • Huzalszikra forgácsoló gép kezelése és programozása
  • Hagyományos esztergagépen, síkköszörű gépen történő munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú műszaki, CNC programozói végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Albérlet
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC MEGMUNKÁLÓ - FORGÁCSOLÓ, Komárom-Esztergom megye