www.cvonline.hu

CNC Marós(ok)

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Munkaköri feladatok:

  • 3-5 tengelyes gépen egyedi és kis/közepes szériás darabok marása gyártási rajz szerint
  • Szerszámok kiválasztása, cseréje
  • Széria gyártások indítása és folyamatos felügyelete
  • Felelősségvállalás az elkészült munkadarabok minőségéért, ezek önálló ellenőrzése a rendelkezésre álló eszközök segítségével (pl: méretellenőrzés)
  • Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal, termelési és minőségirányítási munkatársakkal
  • Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza

Munkaköri célok:

  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Termelésvezető

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Napi munkaidő: napi 8 óra, 2 műszakban

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Szakmunkás végzettség

Tapasztalat: Hasonló területen legalább 2-4 év tapasztalat

Ismeretek:

  • Heidenhain vagy Fanuc vagy Mazakvezérlés naprakész és gyakorlatorientált ismerete
  • Gépipari alapismeretek
  • Műszaki rajzolvasás
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Juttatások:

Havi bér összege: Versenyképes bér (tapasztalat függő, megegyezés szerint)

Egyéb:

  • Stabil vállalati háttér, személyes szakmai fejlődés
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Bejárási támogatás (Székesfehérvár határán kívülről)
  • Albérlet hozzájárulás
  • Munkaruha

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Gyors átlátó és kiváló problémamegoldó képesség
  • Minőségi munkaszemlélet
  • Kreativítás

Kezdés: 2016. március

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő