www.cvonline.hu

CNC marós

  • A hirdetés 997 napja lejárt

Fémforgácsolással foglalkozó Kft, elsősorban német bérmunkához keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

CNC maróst.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló programozás és technológia készítés
  • Kis sorozat gyártásban jártasság
  • Legalább 5 éves CNC-marós gyakorlat
  • Ismerje és tudja használni a fémforgácsoló műhelyekben használatos szerszámokat és mérőeszközöket.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Egyedi, kis szériás darabok gyártása
  • Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján programozás
  • Megfelelő szerszám kiválasztása
  • Megmunkáláshoz szükséges megfelelő sebesség kiválasztása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • SZÉP kártya, Erzsénet utalvány (próbaidő lejárta után)
  • Prémium (mennyiségi és minőségi feltételek alapján)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

A munkavégzés helye: Miskolc

Olyan szakmai önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen programmal/programokkal dolgozott,
  • milyen gépen/gépeken dolgozott,
  • milyen méretű termékeket gyártott,
  • milyen alapanyagokkal dolgozott?
  • milyen hibahatárral dolgozott?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő