www.cvonline.hu

CNC marós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 767329

Autóiparnak beszállító, gyártással foglalkozó partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

CNC marós

Feladatok:
  • CNC és hagyományos marógépek kezelése, karbantartása,
  • a gép üzemeltetéséhez szükséges 2 D-s programok, valamint egyszerűbb 3 D-s programok elkészítése, tárolása,
  • végzett munkák technológiájának, forgácsoló eszközeinek rögzítése,
  • eszközeinek és munkaterületének tisztántartása,
  • tűz és balesetvédelmi valamint a munkabiztonsági, munkavédelmi előírások betartása
Elvárások:
  • szakmunkás végzettség,
  • gyártásban és termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete;
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság;
  • nagyfokú önállóság;
  • rátermettség.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér+műszakpótlékok,
  • támogató munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, referencia kód vagy a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot. Referencia kód: TCM-01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió