www.cvonline.hu

CNC Marós

  • Az álláshirdetés frissítve 13 napja

CNC Marós

- Profi körülmények + Remek bér -

Munkaköri feladatok:

  • 3 és/vagy 5 tengelyes gépen egyedi és kis-szériás darabok marása gyártási rajz szerint (alkatrészek, szerszámok)
  • Felelősségvállalás az elkészült munkadarabok minőségéért, ezek önálló ellenőrzése a rendelkezésre álló eszközök segítségével (pl: méretellenőrzés)
  • Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal, termelési és minőségirányítási munkatársakkal

Munkaköri célok:

  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Termelésvezető
Munkavégzés helye: Budapest XXII., M0 lehajtónál
Napi munkaidő: napi 8 óra, 2 műszakban
Gép: DMU
Vezérlés: Heidenhain

Munkaköri követelmények:
Képzettség: CNC marós vagy egyéb forgácsoló végzettség
Tapasztalat: Hasonló területen legalább 1-3 év tapasztalat

Ismeretek:

  • Heidenhain vezérlés gyakorlatorientált ismerete
  • Marós feladatok ellátáshoz szükséges eszközök és azok használatának ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Gyors átlátó és kiváló problémamegoldó képesség
  • Minőségi munkaszemlélet
  • Kreativítás

Juttatások: A piac egyik legjobb ajánlata!

Havi bér összege: Versenyképes bér (tapasztalat függő, megegyezés szerint)
Egyéb:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelkedően magas alapbér (tapasztalat függő)
  • Bejelentés a teljes keresetre
  • Hosszútávon kiszámítható anyagi biztonság
  • Stabil vállalati háttér, személyes szakmai fejlődés
  • Szakmai megbecsülés
  • A minőségi munkavégzést a vállalat átlagon felül jutalmazza

  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Bejárási támogatás vagy albérlet hozzájárulás
  • Munkaruha
  • Szakmai továbbképzések (akár tanulmányi szerződéssel)

Kezdés: azonnal, illetve megegyezés szerint (ha váltana, a felmondási idejére vonatkozólag rugalmasak vagyunk)

Önéletrajzát a lenti  e-mail címre várjuk! A beérkezett pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő