www.cvonline.hu

CNC - marós

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Magyar tulajdonú szerszámgyártó cég munkatársat keres

CNC - marós

pozícióba

Feladatok:

  • Megmunkáló központokon történő munkavégzés,
  • 2D-s programok készítése,
  • 3D-s egyedi alkatrészek gyártása

Elvárások:

  • gépi forgácsoló (marós) vagy egyéb szakirányú végzettség
  • műszaki rajz ismerete
  • 2-3 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • önálló, precíz munkavégzés és konstruktív hozzáállás
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal személyesen a 4030 Debrecen, Vágóhíd u. 3. alatti üzemünkben vagy e-mailben az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen