www.cvonline.hu

CNC Marós

  • A hirdetés 345 napja lejárt

CNC Marós
- Profi körülmények + Profi bér -

Munkaköri feladatok:

  • 3 és/vagy 5 tengelyes gépen egyedi és kis-szériás darabok marása gyártási rajz szerint (alkatrészek, szerszámok)
  • Szerszámok kiválasztása, cseréje
  • Felelősségvállalás az elkészült munkadarabok minőségéért, ezek önálló ellenőrzése a rendelkezésre álló eszközök segítségével (pl: méretellenőrzés)
  • Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal, termelési és minőségirányítási munkatársakkal
  • Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza

Munkaköri célok:

  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése
  • Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Termelésvezető
Munkavégzés helye: Martonvásár (Budapesttől és Székesfehérváról is 30 km, bejárás autóval vagy vonattal maximum 30 perc, költségtérítés van!)
Napi munkaidő: napi 8 óra, 2 műszakban
Gép: Okuma (vadonatúj és kíváló gépek)
Vezérlés: Okuma (tanulható)
Munkaköri követelmények:
Képzettség: CNC marós vagy egyéb forgácsoló végzettség
Tapasztalat: Hasonló területen legalább 2-3 év tapasztalat
Ismeretek:

  • Okuma vagy Heidenhain vagy Fanuc vagy Siemens vezérlés naprakész és gyakorlatorientált ismerete
  • Marós feladatok ellátáshoz szükséges eszközök és azok használatának ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Személyiségjegyek:

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Gyors átlátó és kiváló problémamegoldó képesség
  • Minőségi munkaszemlélet
  • Kreativítás

Juttatások: A piac egyik legjobb ajánlata!
Havi bér összege: Versenyképes bér (tapasztalat függő, megegyezés szerint)
Egyéb:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelkedően magas alapbér (tapasztalat függő)
  • Bejelentés a teljes keresetre
  • Hosszútávon kiszámítható anyagi biztonság
  • Stabil vállalati háttér, személyes szakmai fejlődés
  • Szakmai megbecsülés
  • A minőségi munkavégzést a vállalat átlagon felül jutalmazza
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Bejárási támogatás vagy albérlet hozzájárulás
  • Munkaruha
  • Szakmai továbbképzések (akár tanulmányi szerződéssel)

Kezdés: azonnal, illetve megegyezés szerint (ha váltana, a felmondási idejére vonatkozólag rugalmasak vagyunk)
Önéletrajzát kérem küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő