www.cvonline.hu

CNC marós

  • A hirdetés 488 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.
Békéscsabai telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

CNC marós

Feladata:

  • Műszaki rajz alapján önálló munkavégzés CNC marógépen

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség – Forgácsoló vagy CNC forgácsoló szakmunkás
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.
Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző