www.cvonline.hu

CNC Marós

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Dinamikus fejlődő cég debreceni telephelyére keres most új munkatársat az alábbi pozícióba:

 CNC Marós

Feladatok:

  • Forgácsolt alkatrészek megmunkálási munkafázisainak elvégzése, a megmunkálás során a technológiai sorrend megválasztása
  • Forgácsolandó alkatrészek előkészítése megmunkáláshoz,
  • Gép beállítása és a munkadarab bemérése
  • A programozók által megírt megmunkáló programok használata
  • Szükség szerint a gyártásba kiadott rajz alapján történő programírás,
  • Gép és tartozékainak karbantartása,
  • Segédeszközök megtervezése, elkészítése
  • A megmunkált alkatrészek utómunkálása
  • A megmunkált elem minőségi szempontok szerinti ellenőrzése
  • A félkész termék befoglaló méreteinek ellenőrzése
  • Készre forgácsolt munkadarabok méreteinek ellenőrzése
  • Szükség szerint a kollegák támogatása

 Elvárások:

  •  Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség
  •  Pontosság, precizitás
  •  Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

 Előny:

  • CNC vezérlésű marásban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  •  NCT vezérlésű gépeken szerzett tapasztalat
  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat

 Egyéb információk:

  •  több műszakos munkarend

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "CNC marós" megjelöléssel.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő