www.cvonline.hu

CNC marós

  • A hirdetés 494 napja lejárt

Az alábbi munkakörben keresünk Budapesti partner cégünk számára, a cég saját alkalmazásban történő teljes munkaidős foglalkoztatásban:

CNC marós

kollégát

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján furatképző és lyukasztó bélyegek, betöltő kamrák hézagolók stb, esztergálása a rajzon feltüntetett felületi finomság és tűrések betartásával, akár  H7,h7 tűrés tartományban is
  • Más egyéb esztergályos feladatok, menetvágások (Trapéz,Withworth,Metrikus)
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Dunavarsányi munkavégzés vállalása
  • Legalább 10 éves esztergályos aktív gyakorlat egyedi gyártásban, vagy szerszámgyártásban
  • Jó rajzolvasási készség és képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Abszolút versenyképes jövedelem és prémium rendszer
  • Cafettéria  jutatások, egészségpénztári hozzájárulás
  • Vidéki dolgozóknak JÓ minőségű albérlet vagy albérlet támogatás, illetve céges támogatású MINŐSÉGI munkásszálló (ez kizárólag csak a céges dolgozók számára lett kialakítva és felújítva)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző