www.cvonline.hu

CNC MARÓS (szakmunkás)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 954199

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Új szerszámok gyártásában marási feladatok elvégzése
  • Fröccsöntő szerszámok javításában marási feladatok elvégzése, módosítások kezelése
  • Elektródamarási feladatok végrehajtása
  • Új készülékek gyártásában készülékmarási feladatok végrehajtása
  • Marási tréningekben teljes szakmai támogatás

Elvárások

  • CNC marós szakmunkás végzettség
  • Megfelelő gépismeret, vezérlések ismerete / Heidenhain 426, FANUC /
  • Önálló munkavégzés / egyéni programozások, marási makrók készítése, stb /
  • 2 éves szakmai tapasztalat adott vagy hasonló területen
  • Szerszámgyártási alaptechnológiák ismerete

Előny:

  • Kivágó és fröccsöntő-szerszámalkatrészek javításában, módosítások kezelésében szerzett tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Egyéb CNC szerszámgépek kezelésében jártasság
  • CAM programozási ismeretek
  • Méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.