www.cvonline.hu

CNC marós szakember

  • A hirdetés 757 napja lejárt

Budapesti telephelyű Kft keres ügyes, szakmai tapasztalattal rendelkező

CNC marós szakembert.

A PROGRAMOZÁS NEM ALAPFELTÉTEL, GÉPKEZELŐT KERESÜNK!!!

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Gépkezelői gyakorlata legyen a gépen.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • CNC maró gépen gépkezelés.
  • Műanyag táblákból alkatrészek, különböző formák kivágása.
  • Nem feltétel a program írás.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása, két heti fizetés.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk az alábbi e-mail címre, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen cégnél dolgozott, és meddig, mi volt ott a feladata?
  • CNC maró gépen van-e  gyártási tapasztalata?

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő