www.cvonline.hu

CNC marós (Referenciaszám: UJ-911)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 782602

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Mérési ismeretek
  • Önálló munkavégzés darabrajz alapján
  • Önálló programozás
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékos

Előny:

  • Heidenhain programozási ismeret
  • Szerszámgyártásban szerzett
  • Cam programozási ismeret

Feladatok:

  • Szerszámalkatrészek (fröccsöntő, öntő, szerszámok) legyártása önállóan, rajz alapján
  • Gyártás dokumentálása
  • Gép és környezetének tisztán tartása

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. szerszámgyártással és karbantartással foglalkozó, nemzetközi hátterű cég számára kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó UJ-911-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Gyevnár Katánál a 20-967-3093-as mobilszámon vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban. (8000 Székesfehérvár, Piac tér 8.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő