www.cvonline.hu

CNC marós programozó

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

CNC MARÓS PROGRAMOZÓ

Budapesti XXI. kerület partnercégünk számára keresünk cnc marós kollégát, gépbeállítói- gépkezelői munkakörbe, szerszámgyártás területére, három műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Heidenhain 530 I TNC vezérlés programozás készségű  ismerete
  • Cnc 3, tengelyes megmunkáló központ beállítása, kapott program és műveleti utasítás alapján,valamint műszaki rajz alapján
  • napi szintű programozási feladatok ellátása
  • alkatrészek pontos és gyors legyártása, méretek, felületi minőség ellenőrzése stb.
  • gyártáskövető dokumentációk vezetése

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • abszolút versenyképes fizetés
  • kiváló munkahelyi környezet
  • szakmai tovább fejlődés lehetősége

Elvárások:

  • cnc marással eltöltött , 3-5 éves lehetőleg aktív tapasztalat
  • hasonló területen végzett tevékenység előnyt jelenthet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • együttműködés a helyi vezetéssel, gyors beilleszkedési képesség

Amennyiben jelentkezni szeretne álláshirdetésünkre, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő