www.cvonline.hu

CNC marós programozó - München Hozzáadva: 2016.06.29.

Németországi partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozíció betöltésére munkatársakat Hosszú távú munkára és ingyenes szállás biztosításával.
Feladatok:
  • Nagy pontosságú, orvosi diagnosztikai eszközök alkatrészeinek legyártása
  • 5 tengelyes megmunkálóközpont kezelése
  • Heidenhain ITNC 530 vezérlés programozása
  • Minőség ellenőrzés, felelősség a legyártott alkatrészek után

Elvárások:
  • CNC esztergályos végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • Heidenhain ITNC 530 vezérlés magasfokú ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Saját autó

Juttatások:
  • Nettó 2400-2800 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás finanszírozása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • CAD/CAM ismeretek

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • Telefon: +36 72 212 368

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámon Tel: +36 72 212 368