www.cvonline.hu

CNC-marós - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 708041
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországi megbízónk részére keresünk németül beszélő CNC-marós szakembereket.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• CNC megmunkálóközpontok teljeskörű kezelése (sorozatgyártás)

• Önálló felkészülés rajz alapján

• Szerszámok önálló kicserélése

• Szerszámcsere, termékcsere vagy méretbeli eltérések esetén önálló programmódosítás

• Siemens 840 d / Heidenhain vezérlés

• Két műszakos munkavégzés, esetlegesen túlórák

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Szükséges képzettség, tapasztalatok:

• Szakirányú végzettség

• Többéves tapasztalat előny

• Társalgási szintű német nyelvtudás

Jogosítvány:

• Személygépkocsi illetve B kategóriás jogosítvány előny

• A jelentkezéshez fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi munkaerő-kölcsönző cég.

A munkavégzés helye egy jelentős dél-németországi vállalat finommegmunkálási területen.

Egyéb:    Munkavégzés helye:

• Ulm an der Donau, Baden-Württemberg

• Laupheim, Baden-Württemberg

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• 38 órás munkahét

• Munkabér: brutto 14 EUR/órától, a németországi adózási szabályok szerint

• Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.