www.cvonline.hu

CNC marós és CNC esztergályos pozíció

  • A hirdetés 727 napja lejárt

CNC marós és CNC esztergályos pozíciókba keresünk hosszútávú munkára felelősségteljes kollégákat székesfehérvári gyárüzemünkbe.

Feladatok:

  • Alkatrészek legyártása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • 3 vagy 5 tengelyes CNC maró (pozíciótól függően) vagy CNC eszergagép beállítása és kezelése

Elvárások:

  • CNC forgácsolói végzettség
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Juttatások:
Tudás és tapasztattól függően bruttó 180-400 ezer Ft-ig.

Jelentkezéseket szakmai önéletrajz formájában az E-mail cím megjelenítése címre várunk!

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő