CNC marós - egyedi szerszámgyártás, minimum 1-2 év tapasztalattal

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 671423
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Gép önálló beállítása, programozás, alapanyag előkészítése, alapanyag megmunkálása, CNC marás.

Feladatkör, felelősségek:    • Gép önálló beállítása, programozás, alapanyag előkészítése, alapanyag megmunkálása, CNC marás,

• Folyamatos méret- és minőségellenőrzés,

• Nem megfelelő termék kezelése,

• Helyesbítő, megelőző intézkedések kezdeményezése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Középfokú szakirányú végzettség,

• Minimum 2-3 éves tapasztalat,

• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,

• Szerszámgyártásban tapasztalat,

• Kiváló kommunikációs készség,

• Csapatjátékos magatartás,

• felelősségtudat, terhelhetőség, precizitás.

Előnyt jelent:

AutoCAD program és HSC technológia ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk szerszámkészítéssel, műanyagfröccsöntéssel, fémmegmunkálással, szereléssel foglalkozó Pest megyei középvállalat, Budapesttől 15 percre található délnyugat irányban.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés, (alap+teljesítménybér)

• Vonzó juttatási csomag, (13. és 14. havi fizetés)

• Változatos, különleges szakmai feladatok

• 2 műszakos munkarend (délelőtt, délután)

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.