www.cvonline.hu

CNC MARÓS, CNC FÉMFORGÁCSOLÓ (6158)

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe.
CNC marós, CNC fémforgácsoló

Elvárások:
•Min. középfokú végzettség
•CNC forgácsoló, marós tapasztalat
•Minimális angol nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
•Önálló munkavégzés;
•Jó problémamegoldó, kommunikációs képesség;
•Pro aktivitás;
•Műszaki affinitás

Főbb feladatok, munkák:
•Az újonnan induló szerszámüzemben CNC marós, fémforgácsoló feladatok ellátása

Munkarend:
•1 műszak

Bérezés:
•Versenyképes jövedelem,
•Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Tata környéke

Magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk.
E-mail: E-mail cím megjelenítése