www.cvonline.hu

CNC-marós Ausztria Tirol

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1017663

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • CNC-alkatrészek gyártása
  • Gépek beállítása, előkészítése és minőségbiztosítás
  • Félkész termékek és CNC alkatrészek beszerzése
  • Együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • CNC-gyártástechnológia, valamint precíziós alkatrészek gyártásának ismerete
  • Többtengelyű megmunkálóközpontok ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (B1, amit kollégáink tesztelnek)
  • MS-Office ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Kedvezményes szállás
  • Minimum kb. havi nettó 2300 euró
  • Munkavégzés helye: Ausztria Tirol
  • Munkaruha biztosítása

Előnyök:
  • B-kategóriás jogosítvány és saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld