www.cvonline.hu
CNC marógép kezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1085835
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. szegedi telephelyű Gyártó Partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján való munkavégzés, megmunkálás adott idő alatt
  • Korrekciózás, gépbeállítás
  • Alkatrészek tisztítása, sorjázása, ellenőrzése
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Javaslattételek a termelékenység javítására, a gyártmányok közötti átállási idő csökkentésére
  • Részletrajzok, műhelyrajzok készítése

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • CNC gépkezelői tapasztalat gyártás területén
  • Műszaki és szerkezeti rajzok ismerete
  • Igényes, pontos, határidőre történő munkavégzés
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása (5:20-13:40; 13:40-22:00: 22:00-5:20)

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Nemzetközi vállaltat
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.