www.cvonline.hu

CNC Lézervágó - Ausztria Hozzáadva: 2016.06.30.

Linz környéki partnercégünkhöz keresünk jó német nyelvtudással Trumpf típusú CNC lézervágóra gépkezelőt
Feladatok:
  • Lemezmegmunkálás Trump 5040 típusú CNC lézervágón
  • Programok betöltése / Siemens
  • Kisebb korrekciók elvégzése
  • Gépkezelés

Elvárások:
  • CNC lézervágó kezelésében szerzett többéves tapasztalat
  • Liftmaster program ismerete
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 2200-2400 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Programozási ismeretek

Nyelv:
  • Német

  • Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, valamint érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 72 212 368