www.cvonline.hu

CNC Lemezhajlító Gépkezelő

  • A hirdetés 300 napja lejárt

25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres agilis, tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Lemezhajlítás TRUMA BEND 130 vagy hasonló típusú CNC élhajlítógéppel;
  • Gép beállítása, technológiai adatok módosítása, grafikus és hajlító programok készítése.
  • Minőségirányítási elvek érvényre juttatása és technológia előírások alkalmazása, különös tekintettel a gyártási folyamatokkal összefüggő kontroll-mérések, mennyiségi ellenőrzések, valamint a dokumentum kezelések tekintetében.
  • Közreműködés a hibaelhárítási és karbantartási feladatok elvégzésében.
  • A hajlítással összefüggő egyéb munkavégzések.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet.
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör.
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások.

Akit keresünk:

  • CNC gépkezelői szakképzettséggel valamint szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • CNC élhajlító, vagy CNC lézervágó gép, vagy CNC stancológép kezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, különösen lemezmegmunkálás területen.
  • Műszaki rajz gyakorlati szintű ismerete.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret.
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség.
  • Orvosi alkalmasság.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő