www.cvonline.hu

CNC lángvágógép kezelő

  • A hirdetés 645 napja lejárt

A Plasmatech Vágástechnika Kft. 2004 óta fejlődik sikeresen a durvalemez feldolgozás és a gépipari hegesztett szerkezetek gyártása területén. Csapatunk bővítéséhez

CNC lángvágó gép kezeléséhez

keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • CNC lángvágó gépek kezelése,
  • anyagmozgatás,
  • lángvágott alkatrészek sorjátlanítása.

Elvárások:

  • a technológia rövid idő alatt történő elsajátítása,
  • minőségi, felelősségteljes munkavégzés,
  • technológiai fegyelem betartása,
  • problémamegoldó szemlélet.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát nettó fizetési igényével együtt az alábbi e-mail címre.