www.cvonline.hu

CNC LÁNGVÁGÓ

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Lángvágással foglalkozó cégünk csapatába keresünk győri vagy Győr könyéki munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Lemez és acél vágás lángvágó géppel
  •  Kivágott darabok tisztítása
  • Egyéb raktári feladatok

Elvárások:

  • Erős fizikum
  • Megbízható, pontos felelősségtudatos munkavégzés
  • Targoncás jogosítvány valamint hegesztői gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Alapbér + cafetéria
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkahely

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig 07:00-15:00.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő