www.cvonline.hu

CNC készülék tervező mérnök

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Ügyfelünk kipufogórendszer-megoldásokat kínáló cég, mely piacvezető a nemzetközi autóipari beszállító vállalatok között. Jelenleg 1200 főt foglalkoztató magyarországi telephelyükön meleg oldali alkatrészeket (kipufogócsonkokat, turbóházakat és integrált turbóházakat) gyártanak, a legfejlettebb technológiájú berendezések és folyamatok alkalmazásával.

Ide keresünk tervezőmérnök szakirányon végzett

munkatársat.

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központok hidraulikus megfogó készülékeinek tervezése,
  • külső terveztetés esetén tervezéshez szükséges technikai specifikációk összeállítása,
  • készülékszabványok, készülék dokumentációk elkészítése, illetve karbantartása,
  • az APQP folyamatok készüléktervezéssel kapcsolatos feladatainak végrehajtása,
  • a készüléktervező csoporton belül részvétel az alternatív/új készülék fejlesztési módszerek kiválasztásában, figyelembe véve a költségeket és a minőséget,
  • készülékek külső gyártótól való átvétele, üzembeállítása, tesztelése, műszaki kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség tervező mérnök szakirány,
  • valamilyen 3D tervezőprogram használata, vagy egyéb tervezőprogram ismerete (Solidworks haladó szintű ismerete előny),
  • CNC megmunkálásban/forgácsolásban szerzett tapasztalat,
  • hidraulika ismeretek,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

Oroszlány (Komárom-Esztergom megye)

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Oroszlány
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő