www.cvonline.hu

CNC karuszeles

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Öntvény szivattyúk gyártásával foglalkozó Kft győri munkahelyre keres

több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

CNC karuszelre

szakembert.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves gépkezelési,gépbeállítói gyakorlat.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • A cnc karuszelen FANUC program van. Programozni,gépbeállítói feladatok elvégzése nélkülözhetetlen.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen gépen  dolgozott és azon milyen program volt azt milyen szinten tudja kezelni?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő