www.cvonline.hu

CNC-KARBANTARTÓI Technikus UK

  • A hirdetés 489 napja lejárt
Karbantartói technikust keresünk CNC gépekhez az Egyesült Királyságban
További információk:

KARBANTARTÓI Technikus (Egyesült Királyság)

Állás megnevezése: Karbantartói technikus
CNC forgácsológépek karbantartása, esetleges szervizelése az üzemben.

A karbantartó technikus:
- Folyamatos kapcsolattartás a gyártó csapattal.
- Gondoskodik a gépek, berendezések vizsgálatáról, karbantartásáról, biztosítja megfelelő működésüket.
- Beszámolót készít munkájáról a felsőbb vezetés felé.

Főbb feladatai:
- Új gépek üzembe helyezése, tesztelése
- Folyamatos egyeztetés a termelési részleggel, termelési ütemterv biztosítása
- A céges karbantartási ütemterv szoros követése, jelentések készítése
- Hibakeresés, javítás, riportálás az osztályvezető felé.
- Kapcsolattartás a beszerzési osztállyal /esetleges új alkatrészek pótalkatrészek beszerzése kapcsán/.
- Munkavédelmi előírások betartása
- Éves karbantartói ütemtervek készítése

Elvárások:
- Legalább középfokú műszaki végzettség
- Tapasztalat CNC megmunkálógépek karbantartásában
- Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás

Helyszín: Carnwath, Scotland, UK
Szállás: A munkaadó segít a szálláskeresésben. A szállás önköltséges.
Fizetés: Heti Bruttó 560 font. Nettó 1900 Font/hó (Kb: 780 000 Ft)

Egyéb: Az új munkahelyen dolgoznak már magyarok. A felvételi eljárás során megoldható, hogy tapasztalataikat megosszák az új jelentkezőkkel.

Részletes angol nyelvű fényképes önéletrajz a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Link megjelenítése

Irodáink:

Pécs: 06-30-958-9552
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon

Helyek Külföld
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Heves
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző