www.cvonline.hu

CNC karbantartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1081870

Pozíció leírása / Job description

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világ szinten előkelő piaci helyet elfoglaló erőművi beszállítóként működő partnerünk folyamatos bővülésének köszönhetően magas szinten kvalifikált kollégákat keres, akik nem riadnak meg a külföldi betanulással járó kihívásoktól és lehetőségektől.

Amennyiben CNC karbantartó pozíciónk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen mihamarabb!

Feladatok:

- Karbantartási tevékenységek dokumentálása
- CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok; CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
- Javítási, felújítási feladatok elvégzése
- Felmerülő gépmeghibásodások elhárítása
- Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
- A gépek zavartalan, rendeltetésszerű működésének biztosítása

Elvárások:

- Szakmunkás vagy technikusi végzettség
- 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
- Siemens/Fanuc/Heidenhein/Unipro és AEG vezérlések karbantartási ismerete
- Közel egy éves németországi kiküldetés vállalása
- Precíz, megbízható munkavégzés
- Több műszakos műszakrend vállalása

Előnyt jelent:
- Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő)
- SAP karbantartási modul ismerete

Amit kínálunk:

- Különleges, speciális iparág megismerésének a lehetősége, mely által biztosított a folyamatos szakmai fejlődés
- Modern, dinamikus, nemzetközi munkakörnyezetet
- A kiemelkedő juttatási csomag mellé megemelt napidíj a külföldi kiküldetés idejére (emellett igényes szállás és rendszeres hazautazás lehetőségének biztosítása)
- A németországi munkavégzés során a speciális technológiák megismerése
- Hosszútávú lehetőség a budapesti telephelyen az áttelepítést követően

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a