www.cvonline.hu

CNC GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 850078

Link megjelenítéseimages/editor/20080319161811.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában
világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • 5 tengelyes marógépeken a prototípus gyártások időbeni megvalósítása
  • A mintagyártások teljes felelősséggel történő szakmai ellenőrzése és irányítása
  • Új termékek bevezetése során a gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepció, kialakítása, megmunkálási terv készítése
  • Maróprogram készítése 4-5 tengelyes megmunkálásokhoz, gyártási folyamatok optimalizálása
  • Gyártásban lévő termékeknél: gyártási folyamatok, marási technológiák optimalizálása,folyamatos fejlesztése
  • Szoros együttműködés a gyártástervezéssel, NPI mérnökökkel, CNC programozókkal, társzervezetekkel,vevőkkel,beszállítókkal

ELVÁRÁSOK

  • CAM szofver felhasználói szintű ismerete
  • CNC megmunkálás területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat (programozás, készülékezés, gyártás, gépbeállítás)
  • CMM jegyzőkönyv értelmezése, helyes korrekciók meghatározása

ELŐNYT JELENT

  • 2-3 év autóiparban megszerzett gyártási tapasztalat
  • Mastercam felhasználói szintű ismerete
  • CMM mérések terén szerzett gyakorlat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés
  • Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalati környezet

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése