www.cvonline.hu

CNC gyártástechnológus

  • A hirdetés 851 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Fő feladatok:

  • 5 tengelyes marógépeken a prototípus gyártások időbeni megvalósítása
  • A mintagyártások teljes felelősséggel történő  szakmai ellenőrzése és irányítása

Új termékek bevezetése során

  • gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepció kialakítása, megmunkálási terv készítése, maróprogram készítése 4-5 tengelyes megmunkálásokhoz, gyártási folyamatok optimalizálása

Gyártásban lévő termékeknél

  • gyártási folyamatok, marási technológiák optimalizálása,folyamatos fejlesztése.
  • Szoros együttműködés a gyártástervezéssel, NPI mérnökökkel, CNC programozókkal, társzervezetekkel,vevőkkel,beszállítókkal.

Elvárások:

  • CAM szofver felhasználói szintű ismerete
  • CNC megmunkálás területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat (programozás, készülékezés, gyártás, gépbeállítás)
  • CMM jegyzőkönyv értelmezése helyes korrekciók meghatározása

Előny:

  • 2-3 év autóiparban megszerzett gyártási tapasztalat
  • Mastercam felhasználói szintű ismerete
  • CMM mérések terén szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a lenti linken keresztül.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés