www.cvonline.hu

CNC gyártástechnológus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.10.11.
Hirdetés azonosító: 832307

Alumínium profilok teljes körű előállításában világelső multinacionális partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt CNC gyártástechnológust.

Feladatok:

- 5 tengelyes marógépeken folyó prototípusgyártás koordinálása
- Teljes körű felelősség a mintagyártások szakmai lebonyolítása során
- Új termékek bevezetése során a gyártási folyamat egészének kidolgozása és megvalósítása, a koncepció kialakításától kezdve, az optimalizálásig
- Gyártásban lévő termékek esetében folyamatfejlesztési feladatok elvégzése
- Szoros együttműködés a kapcsolódó mérnökökkel és programozókkal, valamint a vevőkkel és beszállítókkal

Elvárások:

- 3-5 év tapasztalat CNC megmunkálás területén
- CAM szoftver készség szintű ismerete
- CMM jegyzőkönyv kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kompetitív juttatási csomag
- Vonzó cafeteria és bónuszrendszer
- Dinamikus és fiatalos munkatársak
- Innovatív és világszínvonalú munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a