www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 841118
lejárt
Tech People FEJLÉC

Fémiparban érdekelt multinacionális Partnercégünk székesfehérvári Megmunkáló Üzemébe keresünk tapasztalattal rendelkező

CNC gyártástechnológus
munkatársat

Feladatai lesznek:
Mintagyártások megvalósítása 5 tengelyes CNC gépeke

Új termékek bevezetése során

  • készülék koncepció kialakítás
  • megmunkálási terv készítése
  • maróprogram készítése 4-5 tengelyes megmunkálásokhoz
  • gyártási folyamatok optimalizálása

Gyártásban lévő termékeknél

  • a soron következő termékek gyárthatóságának biztosítása
  • termékváltások során felmerülő problémák megoldása
  • termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • ·         5 tengelyes CNC megmunkáló gép magas szintű szakmai ismerete
  • ·         magas szintű szakismeret CNC program írásában
  • ·         képesség alapos, szisztematikus munkavégzésre
  • ·         CAM szoftver felhasználói szintű ismerete
  • ·         CNC programozás Siemens 840D

Előny:

  • ·         Mastercam felhasználói szintű ismerete
  • ·         CMM mérések terén szerzett gyakorlat
  • ·         autóipari gyártásban szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • ·         versenyképes fizetés
  • ·         cafeteria
  • ·         karácsonyi juttatás
  • ·         13. havi fizetés
  • ·         önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • ·         bónusz

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobil: +36 30 730 2546
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC