CNC - Gépkezelő/CNC- Forgácsoló/CNC- Marós/CNC - Programozó - INTS/6/40

  • A hirdetés 318 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

CNC - Gépkezelő/CNC- Forgácsoló/CNC- Marós/CNC - Programozó

Munkavégzés helye:

Stuttgart környéke

Főbb feladatok

  • Egyedi alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján
  • Megmunkáló gépek alapanyaggal való ellátása, a munkadarabok folyamatos cseréje
  • Gépek beállításához szükséges mérések elvégzése
  • Adatrögzítés és napi karbantartási feladatok elvégzése

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • 2 – 4 műszak vállalása
  • Szakirányú végzettség vagy több éves tapasztalat a fémmegmunkálás területén
  • Számítógépes ismeretek
  • Forgácsolási ismeretek előnyt jelentenek
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1300 -1400 Euró/hó)
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre vagy keressen minket elérhetőségeinken.