www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Bicske (az utazás támogatott)

Feladatok: marógép kezelés, programlehívás, korrekció,

Elvárások: műszaki végzettség (preferáltan CNC gépkezelő), műszaki végzettség, műszaki rajz értése, munkatapasztalat, önálló munkavégzés, precizitás, szerszámismeret

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal és nettó órabér megjelölésével vagy elérhetőség megadásával a E-mail cím megjelenítése e-mail címen tárgy: CNC gépkezelő Bicske

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő