www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 786 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC berendezések kezelése
  • Mérések elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás (szakirányú) végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges buszjárat vagy útiköltség térítés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével –  az alábbi
e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő