www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 890 napja lejárt

A világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének magyarországi leányvállalathoz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hegesztett vázak, forgácsolt alkatrészek megmunkálási munkafázisainak elvégzése

  • Forgácsolandó alkatrészek előkészítése megmunkáláshoz,

  • Gép beállítása és a munkadarab bemérése

  • A programozók által megírt megmunkáló programok használata

  • Szükség szerint a gyártásba kiadott rajz alapján történő programírás,

  • Gép és tartozékainak karbantartása,

  • Segédeszközök elkészítése

  • A megmunkált alkatrészek utómunkálása

  • A megmunkált elem minőségi szempontok szerinti ellenőrzése

  • Biztonságos munkakörülményeinek betartása

  • Szükség szerint a kollegák támogatása

Elvárások

  • CNC vezérlésű marásban/ forgácsolásban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat vagy hagyományos marásban szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat

  • Pontosság, precizitás

  • Minőségi munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny

  • NCT és Heidenhain vezérlésű gépeken szerzett tapasztalat

  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat

  • Hagyományos marógépen szerzett tapasztalat

Egyéb információk

  • 2 ill. 3 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "CNC gépkezelő" megjelöléssel.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő