www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 943844
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal Somogy megyei  (Marcali) partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Mintagyártás, folyamatainak optimalizálása és mintadarabok elkészítése határidőre
  • CNC gépeken szükséges programkorrekciók végrehajtása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása, a határidők betartása, munkaszervezés a gyártási lista alapján
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása, vagyonvédelem és az üzemi rend folyamatos biztosításában közreműködés

Elvárások:

  • ·         CNC esztergályos végzettség
  • ·         Automata-, esztergályos technika ismerete
  • ·         0,5-1 év fémipari termelő üzemben szerzett tapasztalat

  • Kérjük, elérhetőségeit megadva Link megjelenítéseLink megjelenítése weboldalon és töltse fel önéletrajzát. Mindezt két perc alatt megteheti! Ha regisztráció során minden adatot kitölt, előnyt élvez a kiválasztási folyamatban. Várjuk jelentkezését!