www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Dinamikus csapatunkba keresünk CNC Gépkezelő munkatársat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Az Oerlikon Eldim- erős autóipari, szerszám és általános ipari pozíciójával- része az Oerlikon  Surface Solution Systems-nek, mely globálisan technológiai vezető szerepet tölt  be a félvezetők gyártásában és az adattároló iparban. Folyamatos innovációs megoldásainkkal hozzájárulunk az új technológiák fejlesztéséhez.

Elvárások:

- Szakirányú végzettség
- 2- 3 éves szakmai tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Rajzok, munkautasítások olvasása és
  értelmezése, egyszerű gépek és kézi
  mérőműszerek használatának képessége

- Terhelhetőség

Előny:

- Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
- Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai
  fejlődési lehetőség

- Versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni Angol és Magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott email címen lehet.

Oerlikon Eldim (HU) Kft. Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator