www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Németországi munkahelyre keresünk többéves gyakorlattal rendelkező

CNC-gépkezelőket

Feladatok:

  • CNC maró-, köszörü-, vagy esztergagépek kezelése,
  • önálló munkavégzés műszaki rajz és a technológiai utasítás alapján,
  • rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
  • nullpontfelvétel.

Az Ön profilja:

  • CNC gépkezelő képesítés és/vagy többéves gyakorlat,
  • műszaki rajz olvasása,
  • mérő eszközök magabiztos használata,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • német nyelv alapszintű ismerete, beszédkészség,
  • előny a B kategóriás jogosítvány és saját autó megléte.

Amit ajánlunk:

  • hosszutávú munkalehetőség,
  • túlóra lehetősége,
  • vonzó munkafeltételek,
  • a törzsdolgozókéval megegyező bérezés,
  • kollektív szerződés,
  • német jog szerinti munkaszerződés (rendszeres havi fizetés, szabadság, betegbiztosítás, karácsonyi- és szabadságpénz),
  • nyelvi továbbképzés lehetősége,
  • ingyenes közvetítés,
  • magyarul beszélő kapcsolattartó.

A persona service 1967-ben alakult Németországban. Célunk, hogy több mint 10.000 szerződéses ügyfelünk számára megfelelő munkaerőt biztosítsunk, ügyelve szerződő feleink és alkalmazottaink megelégedésére.

Alkalmazottainknak segítséget nyújtunk a hivatalos ügyintézésben (adóhivatali bejelentés, lakcím bejelentés, betegbiztosítás megkötése, bankszámla nyitása, esetleges családi pótlék kérvényezése, végzettség elismertetése). További kérdésekre készséggel válaszolunk telefonon, e-mail-ben magyar vagy német nyelven.

Győzzön meg minket szakmai tudásáról, és küldje el részletes jelentkezését az alábbi e-mail címre!

persona service

Schmiedgasse 23a

87600 Kaufbeuren

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német