www.cvonline.hu

CNC-gépkezelő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.25.
Hirdetés azonosító: 922554
lejárt

Kecskeméti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk CNC-gépkezelő pozícióba munkavállalókat.

Feladatok:

  • CNC gépek, forgácsoló gépek hatékony üzemelése
  • mérőeszközök tisztítása
  • selejtes termékek kiszűrése, elkülönítése

Elvárások:

  • CNC forgácsoló végzettség
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • műszaki rajz olvasásának ismerete
  • mérőeszköz használatban szerzett tapasztalat
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, önéletrajzát elküldheti a E-mail cím megjelenítése címre a pozíció pontos megjelölésével: CNC-gépkezelő

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu