www.cvonline.hu

CNC-gèpkezelő

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Németországi munkahelyre keresünk többèves gyakorlattal rendelkező

CNC-gèpkezelőket

Feladatok:

  • CNC maró-, köszörű-, vagy esztergagépek kezelése,
  • önálló munkavégzés műszaki rajz és a technológiai utasítás alapján,
  • rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
  • nullpontfelvétel.

Az Ön profilja:

  • CNC gépkezelő képesítés ès/vagy többèves gyakorlat,
  • műszaki rajz olvasàsa,
  • mérő eszközök magabiztos hasznàlata,
  • önàllò, precìz munkavègzès,
  • német nyelv alapszintü ismerete, beszèdkèszsèg,
  • előny a B kategóriás jogosítvány és sajàt autó meglète.

Amit ajànlunk:

  • hosszutàvù munkalehetősèg,
  • tùlòra lehetősège,
  • vonzò munkafeltètelek,
  • a törzsdolgozòkèval megegyező bèrezès,
  • kollektìv szerződès,
  • nèmet jog szerinti munkaszerződès (rendszeres havi fizetès, szabadsàg, betegbiztosìtàs, karàcsonyi- ès szabadsàgpènz),
  • nyelvi tovàbbkèpzès lehetősège,
  • ingyenes közvetìtès,
  • magyarul beszèlö kapcsolattartò.

A persona service 1967-ben alakult Nèmetorszàgban. Cèlunk, hogy több mint 10.000 szerződèses ügyfelünk szàmàra megfelelő munkaerőt biztosìtsunk, ügyelve szerződő feleink ès alkalmazottaink megelègedèsère.

Alkalmazottainknak segìtsèget nyùjtunk a hivatalos ügyintèzèsben (adòhivatali bejelentès, lakcìm bejelentès, betegbiztosìtàs megkötèse, bankszàmla nyitàsa, esetleges csalàdi pòtlèk kèrvènyezèse, vègzettsèg elismertetèse). Tovàbbi kèrdèsekre kèszsèggel vàlaszolunk telefonon, e-mail-ben magyar vagy nèmet nyelven.

Győzzön meg minket szakmai tudàsàròl, ès küldje el rèszletes jelentkezèsèt az alábbi e-mail címre.

Schmiedgasse 23a

87600 Kaufbeuren

Link megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német