www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 878937

Ügyfelünk több mint 100 éve élen jár fékrendszerek fejlesztésében. Legújabb technológiát alkalmazó, modern és folyamatosan bővülő budapesti gyártóegységébe keresünk CNC gépkezelő munkatársat.

Feladatok:

  • beállított gépek önálló kezelése, munkadarabok cseréje,
  • elkészült munkadarabok ellenőrzése, mérése, a mérési jegyzőkönyvek folyamatos vezetés,
  • munkadarabok szakszerű tárolása és a következő munkahelyre továbbítása.
  • forgácsoló gépek ellenőrzése, szükség szerinti TPM karbantartása,
  • DNC terminál folyamatos használata,
  • 5S alkalmazása,
  • javaslattétel gazdaságosabb gyártáshoz.

Elvárások:

  • fémipari végzettség,
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, fémmegmunkálásban való jártasság,
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • erős fizikum, terhelhetőség,

Előny:

  • Siemens 840 D vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.
Referencia kód: KGK-001