www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Vállalatunk fennállásának két évtizede alatt magas műszaki színvonalú alumínium nyílászáró, valamint acélszerkezet gyártás és beépítés mellett tette le voksát.
Magasan képzett szakmunkaerőnk és magas színvonalú gyártóberendezéseink segítségével a legjobb műszaki felszereltség mellett vagyunk képesek a kor kívánalmainak megfelelő, modern üveg-, alumínium- és acélépítészet valamennyi szerkezetének kivitelezésére.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • A termelési programban meghatározott gyártmányok legyártása
  • Az első darabok műszaki rajznak megfelelő mérettani, esztétikai ellenőrzése
  • Alkatrész programok ellenőrzése, szükség esetén módosítása, kisebb új programok készítése
  • A berendezések műszaki állapotának ellenőrzése, meghibásodások, szükséges javítások előjelzése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Rajzolvasás
  • Mérőeszközök (szögmérő, tolómérők stb.) kezelése
  • Számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye:

Sopron

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és bizonyítványának másolatát az alábbi címre:
Tóth Rita - MAT Hungária Kft.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő