www.cvonline.hu

CNC Gépkezelő

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

Megbízónk, egyedi gépek, készülékek tervezésével és gyártásával foglalkozó gödöllői vállalkozás, számára keresünk huzal, és tömb szikraforgácsolásban jártas önálló szakembert az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Tömbös- és huzalszikra gépek kezelése, programozása.
  • Egyedi, új szerszámalkatrészek gyártása.
  • Szerszámalkatrészek készítése tervrajz alapján.
  • Igény szerint egyszerűbb alkatrészek készítése hagyományos gépeken.

Követelmények:

  • Szakirányú iskolai végzettség.
  • Pár éves szakmai tapasztalat a tömb-, huzal-, szikraforgácsolásban.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó képesség.

Lehetőség:

  • Sikeres, kreatív csapat részesévé válhat.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Albérlet támogatása, utazási költségtérítés.

Munkavégzés helye:

  • Gödöllő, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát, jelentkezését a lenti e-mail címre. Rövid időn belül minden pályázót értesítünk!

További érdeklődés esetén, kérem, hívja a +36 70 434 20 97-es telefonszámot.

Helyek Gödöllő
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő