www.cvonline.hu

CNC GÉPKEZELŐ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 783304

Termelés

Feladatok:

- Termelő berendezés (CNC és hagyományos forgácsoló gépek) hatékony üzemeltetése.
- Egyéb, járulékos, és / vagy képességeinek és képesítésének megfelelő feladatok teljesítése a műszakvezető utasításai alapján.
- A mérőeszközök tisztítása, állagának megőrzése, tárolása és a nem használatos visszavitele a MEO-ba, mérőeszközök használat előtti ellenőrzése és kalibrálása.
- Gyártási dokumentációk megfelelő kezelése, tárolása, helyes és értelemszerű, valóságnak megfelelő adatokkal való kitöltésük (pl. mérési lapok, gyártmánykövető, technológiai adatgyűjtő, rajzok, belső megrendelők, beállítási lapok, raktárjegyek, stb.)
- A műszak szakszerű és pontos, gyors átadása és átvétele
- A selejtes vagy eltérő termékek kezelése: kiszűrése, elkülönítése, megjelölése
- A gyártott termék kezelése: megjelölése, tárolása (sorba rakás, stb.)
- A munkakörnyezet rendezettségének fenntartása és tisztántartása
- Első darab „mindenkori” leellenőriztetése a MEO-val vagy gépbeállítóval
- Minden egyéb, a felettese által kiadott, munkakörével összefüggésbe hozható, személyiségi jogait nem sértő, ill. a munkáltató tevékenységi körébe illeszkedő feladatok elvégzése.

Elvárások:

- Alapfokú vagy középfokú iskolai végzettség
- Releváns munkatapasztalat (Fanuc, Okuma vezérlés)

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Három műszakos munkarend, 40 óra/hét
- Határozatlan idejű munkaszerződés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján