www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • Company_icon Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Dinamikusan fejlődő csapatunkba
keresünk
CNC gépkezelő munkatársat.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapattagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákat keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük.

Feladatok
  • A gyártási folyamatok gépi, feldolgozási  és/vagy szerelési műveleteinek végrehajtása
  • A gyártási gépek és berendezések széleskörű kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges dokumentációk elvégzése
  • CNC gép-funkciók kezelése
  • Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
Elvárások
  • CNC kezelő szakképesítés és tapasztalat
  • Minimum 1 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség/precizitás
  • Rajzok, munkautasítások olvasása és értelmezése
  • Egyszerű gépek és kézi mérőműszerek használatának képessége
  • Előny: CNC programozás ismerete és gyakorlata
Amit kínálunk:
  • Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
  • Folyamatos, kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát a megadott email címre.
Oerlikon Eldim (HU) Kft.

Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Link megjelenítése
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű