www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • Company_icon Metall-Techno Fémmegmunkáló Kft.
  • Location_icon XV. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Budapesten lévő, 25 éve fennálló, teljes magyar tulajdonban lévő, gépalkatrész gyártó cégünkhöz keresünk

CNC GÉPKEZELŐT

Feladatai:

  • CNC marógépek beállítása, kezelése
  • Műszaki rajz alapján egyedi és kis sorozatú alkatrész gyártása

Elvárások:

  • Mérőeszközök ismerete és gyakorlati használata
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Gépipari végzettség (forgácsoló)
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló programozás és beállás (Vezérlők: Heidenhain, Hurco, NCT 2000)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • CAFETERIA
  • Vidékieknek bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Munkaruha biztosítása (tisztítással)
  • Vidékieknek ingyenes szálláslehetőséget biztosítunk
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Tanfolyamok, továbbképzések lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet.

Munkavégzés helye: Metall-Techno Kft.
1151 Budapest, Károlyi Sándor u. 113/c

Helyek XV. kerület
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Operátor
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű