www.cvonline.hu

CNC gépkezelő

  • Company_icon Alu-Style Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Cégünk

CNC gépkezelőt

keres, azonnali kezdéssel.

Ha Te olyan, lehetőleg székesfehérvári, esetleg Székesfehérvár környéki, munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező CNC gépkezelő vagy, aki szívesen dolgozna minőségi alumínium bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozásunknál, akkor várunk csapatunkba.

Amit kínálunk

  • Állandó, egyműszakos munkarend
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Jó hangulatú csapat

Feladatok

  • A termelési programban meghatározott gyártmányok legyártása
  • Az első darabok műszaki rajznak megfelelő mérettani, esztétikai ellenőrzése
  • Alkatrész programok ellenőrzése, szükség esetén módosítása, kisebb új programok készítése
  • A berendezések műszaki állapotának ellenőrzése, meghibásodások, szükséges javítások előjelzése

Elvárások

  • CNC gépkezelői szakvizsga, vagy minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Rajzolvasás
  • Mérőeszközök (szögmérő, tolómérők stb.) kezelése
  • Számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezéseket a 30/327-2856 és a 30/482-3327 számon, vagy pedig a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű